Izcīnīts “VIDZEMES KAUSS” futbolā

22.aprīlī mājīgajā Staiceles sporta bāzē notika pirmais Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas rīkotais pasākums – “Vidzemes kausa” izcīņa futbolā.

Sacensības sākās ar atklāšanas parādi, karoga pacelšanu un Mācību un treniņu centra “Staicele” izpilddirektora Jāņa Bakmaņa uzrunu un veiksmes vēlējumiem. Sacensību dalībnieki, vērojot Sporta skolas jauno futbolistu paraugdemonstrējumus, varēja pārliecināties, ko iespējams iemācīties un apgūt cītīgi trenējoties.

Piedalījās Vidzemes astoņu pamatskolu 8./9.klašu zēnu komandas. Katrā komandā bija 6 spēlētāji, ieskaitot vārtsargu. Pēc priekšsacīkstēm divās apakšgrupās, komandas cīnījās mazajos un lielajos finālos par vietām. Tika izspēlētas 16 spēles.

Ceļojošo, Rūjienas metāla mākslinieka Andra Dukura gatavoto “Vidzemes kausu” izcīnīja Pāles pamatskolas komanda, kas finālā ar rezultātu 1:0 uzvarēja Kauguru pamatskolu. Spēlē par 3.vietu Ēveles futbolisti ar 2:1 pārspēja Dikļu komandu. Turnīra noslēgumā komandas sarindojās šādā secībā:

1.vieta PĀLE

2.vieta KAUGURI

3.vieta ĒVLE

4.vieta DIKĻI

5.vieta UMURGA

6.vieta JAUNBURTNIEKI

7.vieta MATĪŠI

8.vieta LĀDEZERS

Godalgoto vietu ieguvējas komandas tika apbalvotas ar diplomiem, visas komandas saņēma Latvijas Futbola federācijas dāvātās futbola bumbas, un katrs dalībnieks- atmiņas vimpelīti par piedalīšanos sacensībās.

Sacensību organizētāji saka paldies sporta bāzes uzturētājiem Staiceles vidusskolas futbolistiem, tiesnešiem un skaņotājam, fotogrāfiem, ēdinātājiem un visiem līdzjutējiem. Uz tikšanos nākamajās sacensībās.

Staiceles Spora profesionālā vidusskola no 15.jūnija gaida pirmos audzēkņus, kuri mācīsies organizēt šādus un arī cita līmeņa sporta pasākumus pilsētā, novadā un valstī.

Sacensību organizatori.

Kategorijā ziņas.