Vārtsargu attīstības programma

Staiceles Sporta profesionālajā vidusskolā katrs jaunietis nodarbojas ar kādu sporta veidu. Visi- gan zēni, gan meitenes ir aktīvi sportisti.
Tā nu ir sanācis, ka otrā kursa audzēknei Lindai Brokai ir liela mīlestība pret futbolu un tieši uz vārtsarga pozīciju. Viņai bija iespēja divas dienas pavadīt Latvijas Futbola Federācijas veidotajā divu dienu nometnē, kurā praktiskajās un teoriskajās nodarbībās bija iespēja papildināt un uzlabot savas zināšanas tieši par vārtsarga pozīciju.
Šajā nometnē es ne tikai ieguvu jaunas zināšanas par vārtu sargāšanu un ne tikai jaunas draudzenes, bet arī, es ar pa visam citu skatu paskatījos uz vārtsarga pozīciju kopumā un sieviešu futbola līneni gan pasaulē, gan Latvijā!
Man ļoti patika, kā Arturs Biezais bija  ļoti tiešs un skarbs. Viņš runāja par to, ka futbols visiem ir vienāds, noteikumi tajā ir vienādi un, ka pret meitenēm nevajadzētu izturēties savādāk nekā pret puišiem, jo futbolā un dzīvē, lai gūtu kādus panākumus, ļoti svarīga ir attieksme, un sieviešu futbola attīstība ir svarīga tieši no mums un mūsu attieksmes, kura ir jāaudzina!
Mums šo divu dienu laikā bija iespēja analizēt savas un citu vārtsardžu kļūdas video analīzēs un pēc tam visus šos kļūdu labojumus mums bija iespēja īstenot un noslīpēt praktiskajās nodarbībās.
Šī nometne bija ļoti interesanta un noderīga, nevaru sagaidīt nākamo nometni.

Linda Broka

Kategorijā ziņas.