Ziemassvētki pienākās visiem

Ir Ziemassvētku laiks un ikvienam gribas redzēt aiz loga mīksti krītam sniegpārslas, rotāt eglīti, ēst piparkūkas, mandarīnus un palasīt kādu labu grāmatu. Bet ne visiem cilvēkiem ir šāda iespēja.
SSPV jaunieši- Alise Širaka, Linda Broka, Laila Ozola, Kaspars Purviņš un Daniils Skopenko,(diemžēl Žans Biruļa un Jānis Rudzītis nevarēja pievienoties, bet sagatavot dāvanas palīdzēja) kopā ar biznesa nodarbības pasniedzēju ļoti mīļo, jautro un labsirdīgo pasniedzēju Lilitu Sparāni izveidoja labdarības akciju “Ziemassvētki pienākas visiem!”, kurā devāmies apsveikt vientuļos sirmgalvjus ziemassvētkos.
Mēs pavadījām garus vakarus, veidojot šiem cilvēkiem dāvanas, viss dāvinātais bija pašu rokām veidots un no sirds.
Katram cilvēkam sagādājām Ziemassvētku eglīti un, protams, kas tad ir eglīte bez rotājumiem, tapēc sagatavojām eglītei arī pirmos rotājumus. Vel katram uzdāvinājām dāvanu maisiņu, kuru piepildijām ar Ziemassvētku veltēm, maisiņos ielikām mandarīnus, pīrāgus, piparkūkas, pa kādam saldumam un katram uzdāvinājām arī grāmatu.
No sākuma devāmies apciemot Staiceles lauku teritorijā dzīvojošos sirmgalvjus un tad turpinājām ar Staiceles centrā dzīvojošajiem sirmgalvjiem.
Es uzskatu, ka katram cilvēkam šajā laikā ir jāizdara kas labs. Tik ļoti aizkustinoši un emocionāli bija pasniegt šīs negaidītās dāvanas un noskatīties uz to, cik ļoti šie cilvēki par to priecājas un novērtē mūsu veidoto pārsteigumu.
Mēs gribējām pateikties mūsu sponsoriem, bez kuriem šī akcija iespējams nebūtu izdevusies. Tātad- paldies tipogrāfijai “Andimars”, veikalam “Miks” un Vinetai Metniecei, veikalam “Ciprese” un Inai Skujai, “Latvijas Valsts mežiem”un Indulim Graviņam, kā arī, protams,  aktīvajai  pasniedzējai Lilitai Sparānei par  lieliskās idejas īstenošanas palīdzību un par svētku vakariņām pēc padarītā darba.
Kopā mums sanāca sirsnīgi apsveikt 20 vientuļos sirmgalvjus un vēlamies šo pasākumu aizsākt kā skolas tradīciju.
PRIECĪGUS UN GAIŠUS SVĒTKUS!

Linda Broka

Kategorijā ziņas.