Februārī

Šogad pirmo reizi mūsu skola sarīkoja pasākumu “Viktorīna”. Kā jau katram lielam, grandiozam pasākumam uzvarētājiem tiek lieliskas balvas. Tā nu mūsu “Viktorīnas” uzvarētāji balvā saņēma braucienu uz Valmieras Drāmas teātri uz izrādi “Džeina Eira”.
Katram jaunietim svarīgi ir iepazīt kultūru un apmeklēt dažādas izrādes un uzvedumus.
Jauniešu atsauksmes ir dažādas- gandrīz visiem ļoti patika šī izrāde, bet kādam šī izrāde īsti nešķita saistoša. Bet visiem ļoti patika šī balva, jo mūsu jaunieši prot novērtēt un izbaudīt šāda veida atpūtu.

Linda Broka

Staiceles vidusskolas sporta diena

 16.02.2017. Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas 1.kursa un 2.kursa audzēkņi rīkoja un tiesāja sporta dienu Staiceles vidusskolas skolēniem “Uzstādi savu rekordu”. Skolēniem bija iespēja sevi pierādīt, virves kāpšanā, vēdera preses taisīšanā, lekšanā ar lecamauklu, bumbiņu lasīšanā, atspoles skrējienā, basketbola “sodiņu” mešanā, glāžu piramīdu veidošanā, stafetē “Zivs”, atspiešanās, pievilkšanās un atliekšanās. Katrā no stafetēm skolēnam bija jāpierāda cik ātrā laikā, vai cik daudz viņš spēj izdarīt. Šī bija jauki pavadīta diena, kas mums deva iespēju izprast un pielietot savas spējas pasākuma vadīšanā un tiesāšanā.

Kristiāna Innusa

18.02.2017. Limbažu Sporta halle, notika 2. futbola turnīra sabraukums, kur šoreiz mūsu puiši spēkojās ar IMPAR, un šoreiz labāka izrādījās pretinieku komanda, ar rezultātu 2:1, un spēlē pret Z/S “Ceriņi”, ieguvām neizšķirtu 2:2. Šajās spēlēs pievienojās arī Marks Zāmuels un Žanueļs Skopenko, kas nebija uz iepriekšējo sabraukumu un abi puiši lieliski parādija arī savas spējas uz laukuma. Tiksimies jau 19.03.2017. uz 3. sabraukumu, lai atbalstītu mūsu puišus!

Kristiāna Innusa

Sporta diena IMG_9964

2017-02-18-PHOTO-00019787

Kategorijā ziņas.