Martā

Ģenerālis Raimonds Graube Staicelē

31.martā, aktīvie SSPV jaunieši kā jau katru piektdienu devās uz militāro mācību. Pēc nodarbības, cerēdami, ka ieskaite nolikta sekmīgi, klausijāmies ļoti interesantu lekciju par armijas un zemessardzes dzīvi no Ģenerāļa Raimonda Graubes un deputāta Aivara Meijas. Protams, uzzinājām daudz ko jaunu un interesantu. Kas zina, padomāsim, painteresēsimies un varbūt paši iestāsimies. Zemessardze un armija, protams, nav iedomājama bez ieročiem. Pie mums viesojās arī virsleitnants Juris Pētersons un kaprālis Jurģis Baumeistars, kuri mums pastāstīja par ieročiem un parādīja tos.

Rakstu sagatavoja Monta Žibojedova un Zane Konstantinova

ZEMES  STUNDA

Zemes stunda ir lielākais klimata tēmai veltītais pasākums pasaulē.

Miljoniem cilvēku visapkārt pasaulei simboliski izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, pieprasa izlēmīgu rīcību klimata problēmu risināšanai.
Arī SSPV pievienojās šai klimata problēmas risināšanai, izslēdzot apgaismojumu un izveidojot gar Salacas krastu esošajai pastaigu laipai sveču ieleju, kas izgaismoja gājējiem ceļu un radīja burvīgu atmosfēru.
Linda Broka

TURNĪRS

2017.gada 19.martā Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas skolnieki – Daniels Lazdiņš, Dairis Vārsbergs, Marks Zāmuels, Daniels Sležs, Markuss Keišs, Reinis Salenieks, Gvido Raivo Čipats, Daniils Skopenko un Matīss Zumbergs aizstāvēja savas skolas vārdu futzāla turnīrā Pālē.
Sportistiem šajā turnīrā nācās stāties pretī Staiceles Sporta skolas komandai un “Zenit”
Pirmā spēle pret Staiceles Sporta skolu noslēdzās ar rezultātu 3:2 pretinieku labā. Spēles pēdējā minūtē SSPV jaunieši kļūdījās un paši savos vārtos raidīja bumbu. Pirmos vārtus guva Daniils Skopenko, otros Daniels Lazdiņš.
Otrā spēle pret “Zenit”beidzās ar  rezultātu 2:2. Pirmos vārtus guva Daniils Skopenko, bet otros Daniels Ladiņš.
Protams, ka SSPV solēni ir ļoti saliedēti un viens otru atbalsta. Uz šo turnīru meitenes- Linda Broka, Kristiāna Innusa, Monta Žibojedova un Zane Konstantinova devās kopā ar direktoru Jāni Bakmani atbalstīt jauniešus spēlēs. Mūms ir liels prieks atbalstīt savus sportistus, viena komanda, viens mērķis! Ar nepacietību gaidām nākošos turnīrus un turam īkšķus par SSPV futbolistiem!

Linda Broka

Brauciens uz Pērnavas akvaparku

03.03.2017. Beidzot skolas vadība saņēmās un noorganizēja gan 1.kursa, gan 2.kursa braucienu uz akvaparku Pērnavā, kuru bijām laimējuši viktorīnas laikā. Skolēni, kuri brīvdienās palika skolā visi vienoti devās uz akvaparku un labi pavadīja laiku. Tā bija lieliska iespēja atpūsties no mācībām un saliedēties savā starpā vēl vairāk. Šis akvaparka brauciens no visiem paņēma ļoti daudz spēka, tāpēc atbraucot atpakaļ uz skolu visiem bija gandarījums par labi pavadītu dienu un labu atpūtu. Izturīgākie skolēni, puiši, pēc atpūtas Pērnavas akvaparkā, devās tālāk uz Alojas sporta zāli, lai aizvadītu futbola treniņu. Visi skolēni bija apmierināti pēc šīs labi pavadītās dienas.

          Popiela 2017

08.03.2017. Staiceles vidusskola deva mums iespēju piedalīties viņu pašu rīkotajā pasākumā “Popiela”. Katrai klasei, mūsu gadījumā 1. un 2. kursam, bija jāsagatavo priekšnesums, kuru vērtēja žūrija, un beigās tika noteikti labākie priekšnesumi. Bez priekšnesumiem no katras klases tikai izvēlēti divi skolēni gan zēns, gan meitene, kas pretendēja uz Miss un Misters titulu. Lai tiktu tuvāk šim titulam, katram izvēlētajam cilvēkam, bija jāveic dažādi uzdevumi dažādās jomās. Mistera uzdevumi bija pierādīt savu veiklību šūšanā, priekšauta siešanā un komplimentu izteikšanā, savukārt miss uzdevums bija parādīt to, cik labs līdzsvars ir ejot ar grāmatu taisni turot to uz galvas, un zirņu skaitīšanā, bez roku palīdzības. Kopīgi viņiem bija jādejo deja uz kartona gabala, lai pierādītu to, cik dažādos veidos ir iespējams padejot, ja kartona gabals at katru reizi paliek aizvien mazāks un mazāks. Visi skolēni ļoti bija pacentušies, tomēr galvenos titulus ieguva Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas skolēni Linda Broka kā MISS  Daniels Lazdiņš kā MISTERS. Viņi visiem pierādīja to, ka visus uzdevumus spēj veikt labāk par citiem. Priekšnesumā, kurā piedalījās visi pārējie, mēs arī parādījām to, ka priekšnesuma izveidei nav nepieciešams ļoti daudz laika, lai sagatavotos, ir nepieciešamas tikai labas idejas un improvizācija. Līdz ar to, mēs ieguvām 3. vietu priekšnesumos, kas ir labs rezultāts priekš mums, jo neskatoties uz īso laika periodu, kas mums tika dots, mēs lieliski spējām iziet no situācijas. Šī visiem bija lieliski pavadīta diena ar iespēju vairāk saliedēties  un labi pavadīt laiku un paskatīties to, cik talantīgi ir pārējie skolēni.

            Volejbola sacensības

07.03.2017. Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas puiši (Markuss Keišs, Daniels Šležs, Marks Zāmuels, Kaspars Purviņš, Ričards Stepanovs, Gvido Raivo Čipats, Kristers Cābelis, Dairis Vārsbergs, Daniels Lazdiņš un Aivars Daņīlovs), piedalījās volejbola sacensībās Limbažu 3. Vidusskolā.  Puiši lieliski parādīja savas spējas iegūstot 2. Vietu šajās sacensībās. Lai arī puišus no 1. vietas šķīra tikai viens punkts, viņi devās prom ar augsti paceltu galvu un lepnumu par to, ka viņiem bija iespēja pārstāvēt savu skolu. Šīs bija tikai pirmās sacensības, tā teikt iesildīšanās, un nākamreiz, cerams, puiši atgriezīsies ar 1. vietu.

Kategorijā ziņas.