Aprīlī

Tikšanās ar Sporta žurnālistu Armandu Puči

05.04.2017.  Staiceles bibliotēkā mūs gaidīja ļoti interesants viesis, kas vēlējās ne tikai, lai mēs viņu uzklausam, bet viņš vēlējās uzklausīt arī mūs. Šis viesis bija sporta žurnālists, rakstnieks, sporta fotogrāfs un uzņēmējs Armands Puče.

   Kad gājām uz lekciju, iespējams, bijām gaidījuši šo sarunu saistītu ar viņu pašu un viņa profesionālo darbību, bet viņš mums vairāk lika pievērst uzmanību, cik svarīga ir ģimene un atbalsts no tuvākajiem. Viņš mums stāstīja par savām grāmatām, stāstīja par to, ka sportistiem ir grūti, kā viņi savas dzīves pavada treniņu nometnēs, prom no saviem tuvākajiem utt..  Protams, arī mums ļoti interesēja viņa profesionālā darbība kā sporta žurnālistam un “Overtime” sporta raidījuma vadītājam, tapēc uzdevām dažādus jautājumus par viņa darbību šajās jomās, kā arī apspriedām dažus pēdējos skandālus sportā.
Bija ļoti interesanti paklausīties viņa pieredzēs, jo Armands Puče ir ļoti piezemēta bet harizmātiska persona, kas jebkuru var iedvesmot. Gaidām nākamo viņa apciemojumu!
Sagatavoja Linda Broka
Kategorijā ziņas.