Tūrisma diena 2017

Mācību gads jau strauji tuvojas noslēgumam. Par cik SSPV ir saliedēta, atraktīva un radoša mācību iestāde, mēs lietām pieejam no citas puses.

Šogad mācību gada noslēgumam izvēlējāmies rīkot pasākumu “Tūrisma diena 2017”. Šajā pasākumā otrā kursa audzēkņi izveidoja pirmā kursa audzēkņiem dažādas interesantas aktivitātes saistītas ar aktīvo tūrismu.

Pirmais uzdevums bija sadalīt pirmo kursu četrās komandās. Pēc tam komandām bija jāorientējas no Staiceles centra līdz Karogu karjeram. Pa ceļam komandām tika iedots uzdevums- atrast un savākt 10 ārstniecības augus un kokus, pēc tam uzrakstīt, kam tos izmanto un kā tos sauc.

Otrais uzdevums bija “Indiāņu taka”, kurā dalībniekiem kopēji bija jāveic trase, kas bija izveidota no virvēm, kas nostiprinātas no koka uz koku, veidojot sarežģītu, grūti pārvaramu taku, kas pārbaudīja komandu saliedētību un līdzsvara izjūtu.

Trešais uzdevums bija desmit minūšu laikā uzsliet telteni. Šis uzdevums pārsteidzošā kārtā sagādāja jauniešiem grūtības. Bet visas komandas iekļāvās laikā.

Ceturtais uzdevums bija “Mistiskā soma”. Šajā uzdevumā bija jāatpazīst lietas, kas saliktas somā, tās neredzot .

Piektais uzdevums bija “Šaušana”. Šajā uzdevumā komandām no guļus stāvokļa bija jāsašauj metāla bundžas.

Sestais uzdevums bija “Ugunskurs”- šajā uzdevumā bija jāiekurina ugunskurs ar vienu sērkociņu un jāpārdedzina striķis, turot to 50 cm attālumā no ugunskura pēc iespējas ātrāk.

Pasākuma noslēguma daļā kopā ēdām pašu gatavoto zupu, kā arī apbalvošanas ceremonijā izdalījām visus apbalvojumus tiem sportistiem, kas mācību gada un pasākuma laikā bija tos nopelnījuši. Kā arī otrā kursa audzēkņi saņēma sekmju grāmatiņas, jo viņiem mācību gads jau ir beidzies. Pirmā kursa audzēkņiem ir palicis vēl pavisam maz līdz finišam, tāpēc novēlam pirmā kursa audzēkņiem izturību un labas atzīmes eksāmenā.

 

Sagatavoja:  Linda Broka

Kategorijā ziņas.