Viktorīna Ziemas olimpiskās spēles

Viktorīna Ziemas olimpiskās spēles

Laikā, kad Phjončhanā notiek XXIII. ziemas olimpiskās spēles, SSPV jaunieši 15.februārī pulcējās Staiceles kultūras namā, lai pārbaudītu savas zināšanas par Ziemas olimpisko spēļu vēsturi, latviešu sasniegumiem pašreiz notiekošajās  sacensībās un to kā latvieši startēja olimpiskajās disciplīnās pirms četriem gadiem.

Iepriekš jaunieši tika mudināti izveidot komandas, izdomāt nosaukumu un sagatavot noformējumu. Pirmā komanda OLYMPIC, kurā startēja Marks Zāmuels, Kristiāna Innusa, Daniels Šležs, Markuss Keišs, Kaspars Ķibers. Otrā komanda ZELTS – Ričards Stepanovs, Daniels Lazdiņš, Dāniels Ķīkulis, Dairis Vārsbergs, Laila Ozola, Linda Broka. Trešā komanda NERDS          – kurā atraktīvi darbojās Zane Konstantinova, Matīss Zumbergs, Monta Žibojēdova, Toms Grāvelsiņš, Daniils Skopenko.

Viktorīnas laikā komandām bija jāatbild uz 8 jautājumiem, jāizlozē sporta veids, kurš iekļauts Olimpisko spēļu sarakstā, tad trīs minūšu laikā jāsagatavo priekšnesums un jāprezentē žūrijai. Papildus punktus savai komandai bija iespēja iegūt kapteinim, atbildot uz trīs jautājumiem.

Lai viss noritētu godīgi viktorīnu vērtēja žūrija- Lilita Siliņa (2. un 3. kursa audzinātāja), Ausma Kalniņa (direktora vietniece mācību darbā) un Anda Timermane (1.kursa audzinātāja).

Sportiskā atmosfērā un azartiskā cīņā noskaidrojās, kura komanda ir zinošāka šajā jomā: 1.vieta komandai ZELTS- kapteine Laila Ozola, 2.vieta komandai NERDS- kapteinis Matīss Zumbergs, 3.vieta komandai OLYMPIC- kapteinis Markuss Keišs.

Sakām paldies fotogrāfam Reinim Saleniekam, SSPV saimniekam Ivaram Bitem, SSPV direktoram Jānim Bakmanim, Staiceles kultūras nama vadītājai Martai Mārai Miezītei un Udo Gustavsonam.

Uz tikšanos 7.martā, kad Staiceles kultūras namā tiksies komandas no Alojas vidusskolas, SSPV, Staiceles vidusskolas un Igaunijas skolas, lai noskaidrotu, kura komanda vislabāk orientējas Ziemas Olimpisko spēļu norisē un to vēsturē.

 

Viktorīnas organizatores Amanda Jugāne un Kristina Aleksandrova,

foto Reinis Salenieks

 

Kategorijā ziņas.