Hokejs

Hokeja turnīrs Pociemā

Februāra sākumā SSPV jaunieši- Kristers Cābelis, Dairis Vārsbergs, Daniels Šležs, Elvis Skujiņš un  Dāniels Ķīkulis devās uz Pociemu, lai piedalītos hokeja turnīrā. Dalībniekus atbalstīt devās kursa biedrs Žanueļš Skopenko un Ivars Bite, kas allaž ir blakus, lai uzmundrinātu un motivētu jauniešus.

Turnīrā piedalījās 4 komandas. Par izcīnīto 4. vietu sumināja mājinieku komandas hokejistus. Par iegūto 3. vietu sportisti un skatītāji uzgavilēja Staiceles Sporta Profesionālās vidusskolas komandai. Sudraba medaļas ieguva komanda Ātrie/Ugunsdzēsēji. Savukārt lielais, skaistais kauss un zelta medaļas aizceļoja uz kaimiņu pagastu – Umurgu.

Pēc turnīra dalībnieki devās pie Dāniela Ķīkuļa, kura dzimtā puse ir Pociemā.  Dāniela vecāki laipni uzņēma viesus un bija sagatavojuši cienastu- uz ugunskura vārītu zupu, ar kuru jaunieši tika cienāti. Neizpalika arī ziemas prieku baudīšana uz vietējā kalniņa.

Lepojamies ar Dānielu, kurš ir aktīvs jaunietis arī savā pilsētā, allaž iesaistās dažādu sporta pasākumu organizēšanā un vadīšanā.

Anda Timermane

Kategorijā ziņas.