Sporta laureāts un Olimpiskā centra „Limbaži” čempionātā telpu futbolā

Alojas novada Sporta laureāts 

17.februārī Staiceles pilsētas kultūras namā notika Alojas novada Sporta laureāts 2017, kad tika godināti un sumināti Alojas novada aktīvākie un čaklākie sportisti. Pasākuma svinīgās daļas vadīšana šogad tika uzticēta SSPV 2.kursa audzēkņiem Kristiānai Innusai un Danielam Sležam, bet par atrakcijām atbildīgi bija 2.kursa audzēkņi Dairis Vārsbergs un Dāniels Ķīkulis, kas atraktīvākajiem dalībniekiem bija sarūpējuši arī piemiņas balviņas. Jauniešiem šī bija lieliska pieredze, jo ikdienā viņi apgūst pasākuma organizatora profesiju.

Esam lepni par mūsu skolotāju Vizmu Tiltiņu, kas saņēma atzinību par ieguldīto darbu novada sporta attīstībā un popularizēšanā.

Ar priekšnesumiem pasākumu kuplināja  arī SSPV 3.kursa  audzēkne Linda Broka un skolotāja Lilita Siliņa. Sportistu godināšanas pasākums noslēdzās ar jautru balli, ko spēlēja grupa Lustīgais Blūmīzers.

Sagatavoja Kristiāna Innusa

 

Olimpiskā centra „Limbaži” čempionātā telpu futbolā

Limbažu olimpiskajā centrā aizsācies čempionāts telpu futbolā Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novada futbolu komandām. Sacensības norisināsies laikā no februāra līdz aprīlim. Sacensības notiek pēc telpu futbola noteikumiem. Komandas sadalītas vienā apakšgrupā. Tās izspēlē 1 apli katra ar katru, noskaidrojot vietu sadalījumu no 1.–10. vietai. Komandas, kuras čempionātā izcīnījušas 1. – 4.vietu, izspēlēs „Final four”, kur pusfinālā tiksies 4. ar 1. vietu un 3. ar 2. vietu.  Attiecīgi finālā tiksies pusfināla uzvarētāji un spēlē par trešo vietu tiksies pusfināla zaudētāji.

Čempionātā startē arī SSPV futbolistu komanda- Kristers Cābelis, Markuss Keišs, Ričards Stepanovs, Elvis Skujiņš, Daniels Lazdiņš, Daniils Skopenko, Marks Zāmuels, Žanueļs Skopenko, Matīss Zumbergs, Dairis Vārsbergs un Daniels Šležs kā komandas vārtsargs.

10.februārī aizvadītas pirmās spēles Limbažu sporta hallē, kur SSPV komanda mērojās spēkiem ar FC Limbaži, pieveicot to ar rezultātu 6:0. Vārtu guvēji- 3 goli- Daniils Skopenko, 2 goli- Žanueļš Skopenko un 1 gols- Marks Zāmuels.

Otrajā spēlē pret FC Everton piedzīvots zaudējums, kur ar rezultātu 3:1 SSPV puiši piekāpās FC Everton komandai. Vienīgos vārtus guva Marks Zāmuels.

Lai puišiem spēks un izturība nākamajās spēlēs!

Paldies atbalsta grupai- līdzjutējiem, kas ieradās atbalstīt un uzmundrināt, kā arī šoferim Ivaram Bitem un SSPV direktoram Jānim Bakmanim.

 

Kristiāna Innusa

Kategorijā ziņas.