Viktorīna ”Phjončhanas Olimpiskās spēles 2018”

Trešdien, 21. martā, Staiceles kultūras namā Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas audzēkņi sadarbībā ar Staiceles vidusskolu rīkoja viktorīnu „Phjončhana 2018”. Pasākumu atklāja Jānis Jansons – Phjončhanas Olimpisko spēļu 2018 spēļu dalībnieks, kurš izcīnīja 10 vietu bobslejā. Organizatori uz viktorīnu aicināja Alojas novada mācību iestādes un Hēdemestes vidusskolas audzēkņus.

Audzēkņiem tika dots mājas uzdevums sagatavot prezentāciju par savu komandu angļu valodā un iemācīties informāciju par Phjončagas olimpiskajām spēlēm 2018, īpaši par Igaunijas un Latvijas sportistu rezultātiem šajās spēlēs. Komandām vajadzēja griezt ratu, uz kura atradās dažādi jautājumi, kurus izlozējot un atbildot uz dažādiem āķīgiem jautājumiem par olimpiskajām spēlēm, kā arī attēlot dažādus ziemas sporta veidus. Kamēr žūrija apkopoja rezultātus, komandu dalībnieki pārbaudīja viens otru ar jautājumiem par ziemas olimpiskajām spēlēm, ja komanda nezināja atbildi, tad bija jāveic dažādi fiziskie vingrinājumi.

Paldies pasākuma vadītājām Lindai Brokai un Kristinai Aleksandrovai . Skolotājām Tamārai Pavlovai un Vizmai Lūsei par tulkojumiem angļu valodā. Mūzikas skaņotājiem Markam Zāmuelam un Kasparam Ķiberam – SSPV 3. kursa audzēkņiem.

Kopvērtējumā uzvarēja Alojas Ausekļa vidusskolas komanda, aiz sevis atstājot Staiceles Sporta profesionālo vidusskolu un 3. vietā Staiceles vidusskolas komanda. Lielu paldies sakām Hēdemestes vidusskolas komandai par dalību šajā konkursā. Komandas saņēma pateicības par dalību šajā viktorīnā un dažādas balvas, kuras bija sarūpējuši SSPV direktors J. Bakmanis un Staiceles vidusskolas direktore S. Brokāne par to, viņiem – liels paldies!

Sagatavoja: Kristiāna Innusa

viktorīna (1)

Kategorijā ziņas.