TOP kauss

Martā Limbažos norisinājās Starpnovadu 1. posma  volejbola sacensības, kuras tiek rīkotas sadarbībā ar veikala tīklu TOP. Jau otro gadu pēc kārtas šajās sacensībās piedalījās arī Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas puiši Markuss Keišs, Daniels Šležs, Kristers Cābelis, Dairis Vārsbergs, Daniels Lazdiņš, Ričards Stepanovs un Elvis Skujiņš. Šogad mūsu puiši pierādīja to, ka ir pietiekami spēcīgi, lai uzvarētu 1. posma sacensībās un nokļūtu uz otro kārtu, kas norisinājās Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē.

  1. aprīlī puiši jau no agra rīta devās uz Rīgu, gatavi sevi pierādīt no labākās puses, zinot to, ka būs jāstājas pretī komandām, kurām ir lielāka pieredze šajā sporta veidā.  Jau ierodoties hallē, katru dalībnieku sagaidīja maza piemiņas dāvaniņa no šī pasākuma- T-krekls un neizpalika arī brokastis. Starpspēļu brīžos, puišiem bija iespēja piedalīties citās aktivitātēs un iepazīties ar pārējo komandu dalībniekiem, tādējādi veidojot draudzību. Otrā posma sacensībās, mūsu puiši ieguva 26 vietu no 32. Varbūt nav pats labākais rezultāts, tomēr puiši parādīja, ka ar katru gadu rezultāti uzlabojas, un nenokāra galvas, jo galvenais ir piedalīties un aktīvi pavadīt brīvo laiku.

Paldies skolotājām  Vizmai Tiltiņai un Lilitai Siliņai par atbalstu un līdzdalību sacensībās. Paldies arī SSPV direktoram Jānim Bakmanim, kas vienmēr atbalsta sportot gribētājus.

Top3 Top 1 Top2

 

Sagatavoja Kristiāna Innusa

Kategorijā ziņas.