Zinību diena

Otrā septembra pēcpusdienā Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas audzēkņi, vecāki un pedagogi pulcējās Staicelē, lai svinīgi atklātu jauno mācību gadu.

Skolas direktors uzrunāja klātesošos un informēja par jaunumiem skolas dzīvē- ir noslēgti sadarbības līgumi ar Latvijas Nacionālo aizsardzības akadēmiju un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, kas jauniešiem dos iespēju startēt šajās augstskolās bez konkursa. Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālā vidusskola ir pilotskola Aizsardzības ministrijas projektam, mācību priekšmeta Valsts aizsardzības mācība, īstenošanai Latvijas skolās.

Svinīgi tika uzņemti trīs 1. kursa audzēkņi, kas vēlas iegūt profesiju sporta pasākuma organizators. Šis gads skolai ir nozīmīgs, jo ir nokomplektēti  četri kursi un 2019. gada 22. jūnijā notiks skolas pirmais izlaidums.

IMG_3557

Pasākuma laikā tika pasniegts goda raksts un naudas prēmija 3. kursa audzēknim Dānielam Ķīkulim, par radošumu, ģenialitāti un entuziasmu festivāla 100 stundas futbolā organizēto aktivitāti Futbola golfs, kura izpelnījās skolas biedru un festivāla apmeklētāju atzinību.

IMG_3586

Pēc svinīgā pasākuma skolas jaunieši pārbaudīja savu veiklību un izdomu futbola spēlē, kas norisinājās gleznainajos Salacas ūdeņos.

IMG-20180902-WA0029

 

 Lai 2018./2019. mācību gads mums nes prieku, zināšanas, motivāciju izzināt, uzzināt un vēlmi darīt labus darbus!

Sagatavoja Anda Timermane

 

Kategorijā ziņas.