Olimpiskā diena 2018

Staicelē  21.septembrī norisinājās Olimpiskā diena 2018, kuras devīze ‘’Iepazīsti tenisu!’’.

Šī diena sākās ar lāpas skrējienu cauri Staiceles pilsētai, kura laikā viena klase nodeva otrai klasei lāpu, kamēr sasniedza sporta laukumu, kuram blakus bija uzstādīta lielā lāpa. 1.klases audzēkņi nodeva mazo lāpu Dānielam Ķīkulim  Dāniels ir 2016.gada 2.līgas čempiona titula ieguvējs ar komandu “Impar”, šī gada “Ghetto floorball” dalībnieks un 4.vietas ieguvējs no 188 komandām. Šogad Floorbolists spēlē gan 2. līgā ar komandu ” Lielupe” gan 1. līgā ar komandu ”Impar”. Dāniels arī ir kaislīgs tenisa cienītājs un Limbažu novada tenisa sacensību dalībnieks, kurā šis jaunais sportists ierindojies TOP 8 labāko spēlētāju sarakstā. Dāniels aizdedzināja lielo lāpu.

IMG_3644

IMG_3517

IMG_3527

IMG_3580

Žaks Gedra viens no Latvijas talantīgākajiem kalnu slēpotājiem, kā arī 2017. un 2018. gada junioru ranga līderis. Žaks ir Latvijas Slēpošanas izlases dalībnieks jau no 2009. gada. Viņš ir piedalījies dažādās augsta līmeņa sporta sacensībās kā Eiropas Junioru olimpiskais festivāls un Pasaules jauniešu olimpiāde. Šobrīd PASAULĒ Žaks ieņem 188 vietu. Arī savā brīvajā laikā un treniņu procesā Žaks nodarbojas ar tenisa spēlēšanu. Šis sportists , skanot LOK himnai, pacēla olimpisko karogu un nodeva sveicienus dalībniekiem.

IMG_3646

Staiceles pirmskolas, Staiceles pamatskolas un Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolas darbinieki plkst. 09:50 pievienojās visai Latvijai un uzsāka kopīgu vingrošanu A.Andrejevas ” Varbūt šodien, varbūt rīt ” dziesmas pavadījumā.

IMG_3672

Pēc vingrojuma kompleksa izpildes visi dalībnieki un viesi devās uz kopēju foto. Šogad nolēmām veidot foto Latvijas simtgades logo formā, simbolizējot savu piederību Latvijai šajā simtgades gadā.

Tālāk sekoja fiziskās aktivitātes saistītas ar tenisu, tā elementiem, kuras sagatavoja Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas audzēkņi.

IMG_3778

Pēc pusdienām interesentiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par tenisu viktorīnā “ Teniss ”, kur āķīgos jautājumus sagatavoja Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas audzēkņi.

IMG_3774

Paldies, Staiceles pamatskolas un Ģenerāļa Pētera Radziņa SSPV vadībai par sarūpētajām balvām un iespēju īstenot šo sporta dienu Staicelē, kā arī 4. kursa audzēkņiem Lindai Brokai, Lailai Ozolai, Kasparam Ķiberam, Markam Zāmuelam, kuri domāja, realizēja un vadīja šo dienu.

IMG_3720

Sagatavoja: Vizma Tiltiņa

Foto: Linda Broka

Kategorijā ziņas.