Turnīrs “Izglāb Profesoru”

Noslēdzot pirmo 2018./2019. mācību gada mēnesi, 30. septembrī, “Stārķu zemē”,  Staiceles pilsētas kultūras namā, norisinājās pirmais starptautiskais “Profesora Stārķa” galda spēļu turnīrs. Pasākumu sadarbībā ar Staiceles pilsētas pārvaldi un Staiceles Mūzikas un mākslas skolu organizēja Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas audzēkņi.

Pasākumu atklāja Ģenerāļa Pētera Radziņa SSPV direktors Jānis Bakmanis, kas sveica un uzrunāja klātesošos šajā vēsturiskajā notikumā.

IMG_3983

Pirms turnīra sākuma Staiceles Mūzikas un mākslas skolas pedagoģe Ārija Daugule iepazīstināja ar spēles noteikumiem un pastāstīja, ka spēle ir skolas absolventa Laura Skujiņa diplomdarbs. Sakām paldies audzēknim Laurim Skujiņam un pedagogiem Ārijai Daugulei, Ievai Jurkai un Rolandam Bakmanim, kas līdzdarbojās spēles tapšanā.

Turnīrs norisinājās četrās grupās- “Zinīši”, “Gudrīši”, “Sencīši”, “Seniori” un nominācijā “Ģimene”. Grupā “Zinīši” startēja 21 dalībnieks, bet pārējās grupās katrā sacentās 5 dalībnieki. Nominācijā “Ģimene” piedalījās astoņas atraktīvas ģimenes.

IMG_4007

IMG_4033

IMG_3994

Pēc spraigas un emocijām bagātas pirmās kārtas izspēles, superfinālā tikās grupu uzvarētāji un veiksmīgākā ģimene.

Grupu uzvarētāji- “Zinīši”- Kristīne Timermane, “Gudrīši”- Jānis Pabērzs, “Sencīši”- Inese Timermane, “Seniori”- Silvija Vītola un nominācijā “Ģimene” -Annija Anšmite ar mammu Vēsmu.

Titulu Profesors 2018 ieguva staiceliete Silvija Vītola.

IMG_4083

Katrs spēles dalībnieks saņēma turnīra piemiņas medaļu, bet uzvarētāji tika pie skaistiem stārķiem, kas turpmāk rotās viņu dārzus, bet uzvarētāju ģimene balvā saņēma īpašo “Profesora” torti ar ēdamu pasākuma logo bildi.

IMG_3907

IMG_3967

Paldies Staiceles kultūras nama vadītājai Martai Mārai Miezītei, Udo Gustavsonam, Gaļinai Višņakovai un Daināram Konrādam par līdzdalību pasākuma organizēšanā.

Paldies mūsu atbalstītājiem “Stārķu zemes” vēstnešiem, Staiceles Mūzikas un mākslas skolas direktorei Ārijai Bakmanei un pedagogu kolektīvam, un Jautrītei Pelēkajai par gardo torti.

Lepojos ar Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas audzēkņiem- Jāzepu Kazinovski, Džastinu Moisejevu, Kristeru Cābeli, Zani Konstantinovu, Dānielu Ķīkuli, Danielu Lazdiņu, Ričardu Stepanovu, Dairi Vārsbergu, Montu Žibojēdovu, Matīsu Zumbergu, Danielu Šležu, Tomu Grāvelsiņu, Lukasu Stalīdzānu, Elvi Skujiņu, Lindu Broku, Lailu Ozolu un Kasparu Ķiberu, kas organizēja, vadīja, apskaņoja, protokolēja un iemūžināja pirmo vēsturisko turnīru. “Viena komanda- Viens mērķis!”

IMG_3987

Sagatavoja: Anda Timermane

Foto- Linda Broka

Kategorijā ziņas.