Festivāls “100 stundas futbolā” 2019

Šī gada 14.jūnijā Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles sporta profesionālās vidusskolas audzēkņi, atklāja festivālu 100 stundas futbolā. Festivāli atklāja ar spēli 100 stārķēni pret Jaunzemu  ģimeni. Diena turpinājās ar Brīvdabas kino, kurā dalībnieki varēja uzzināt Latvijas futbola federācijas prezidenta Kaspara Gorkša karjeras gājumu. Šajā dienā papildus arī norisinājās Nakts orientēšanās pa Staiceles apkārtni, kurā piedalījās 17 aktīvākie dalībnieki. Nakts orientēšanās  uzvarētāja bija staiceliete Sāra Samanta Tīriņa.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

15.jūnijā audzēkņi bija sagatavojuši aktivitātes, kuru laikā dalībnieki  varēja iepazīt netradicionālo futbola spēļu veidus. Tādas spēles kā- Futbolgolfs, Vārti mērķī, Milžu futbols. Dienas gaitā norisinājās arī Ģimeņu futbols, kurā piedalījās 4 komandas. Šajā aktivitātē cīnijās ģimenes, uzvaru ieguva komada Labākie. Aktivitātē Ģimeņu futbols piedalījās ģimenes no Ādažiem, kas pierādīja viņu aktīvo dzīves veidu. Ar šo futbola cīņu diena noslēdzās.

16.jūnijā dienas programmā tika iekļauti dažādi netradicionālie futbola veidi- Futbolgolfs, Vārti mērķī, Tālredzīgais futbolists, Kartupeļfutbols. Kaut arī šajā dienā bija mazs dalībnieku skaits, tie bija aktīvākie un jautrākie no visiem. Dalībniekiem vissvairāk patika apmeklēt Futbolgolfu.

17.jūnijā notika Radošā darbnīca. Dalībniekiem bija jāveido plakāti ar saukļiem, kurā sauklis bija saistīts ar spēli, kas norisināsies Jāņos- Ziemeļi pret Dienvidiem.

18.jūnijā svinīgi noslēdzām festivālu 100 stundas futbolā.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Sagatavoja: Ričards Stepanovs

Foto: Dāniels Ķīkulis

Kategorijā ziņas.