IMG_2448

Dzejas diena

11.09.2017. Staicelē norisinājās Dzejas diena. Arī Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas audzēkņi tika uzaicināti uz pasākumu, kas norisinājās Staiceles bibliotēkā. Šī gada viesis bija Guntars Račs, kurš ir Latvijā pazīstams dzejnieks, producents un mūziķis. Pazīstams ar savu dalību tādās grupās kā: “Neptūns”, “Jauns Mēness” un “bet bet”. Viņš mūs iepazīstināja ar savu jauno dzejas grāmatu un sniedza nelielu koncertu ar dziesmām, kas pazīstamas ikvienam. G.Račs bija ieradies kopā ar Katrīnu Binderi, kas ir jaunā latviešu dziedātāja, kurai ir ļoti skaista balss, Andri Alviķi, un Uģi Tirzīti, kurš atradās pie ģitāras. Ļoti patīkams un pozitīvs pasākums.

IMG_2448 FullSizeRender

01-09-sspv-177

Jaunais 2017.2018. mācību gads

Ir sācies jaunais mācību gads. Arī Staiceles Sporta profesionālajai vidusskolai ir savas mācību gada sākšanās tradīcijas. Tāpat kā pagājušo gadu, arī šogad mūsu skolas kolektīvu papildina jauns 1.kurss. Esam uzņēmuši 5 jaunus skolniekus, kuri apņēmušies kārtīgi mācīties un pavadīt šajā skolā turpmākos 4 gadus. Lai kārtīgāk viens otru iepazītu, vakarā pēc stundām visi kopā devāmies uz Staiceles Lībiešu krodziņu, kur mājīgā atmosfērām baudījām tradicionālo Lībiešu putra, kura bija ļoti garšīga. Šajā laikā, jaunajiem skolēniem bija iespēja sīkāk pastāstīt par sevi un iepazīties. Mācību gads ir iesācies ļoti veiksmīgi un pozitīvi. Cerams, ka gads paies tikpat jauki un interesanti!

Sagatavoja: Kristiāna Innusa

IMG_2413

turisms7

Tūrisma diena 2017

turisms5

Tūrisma diena 2017

Mācību gads jau strauji tuvojas noslēgumam. Par cik SSPV ir saliedēta, atraktīva un radoša mācību iestāde, mēs lietām pieejam no citas puses.

Šogad mācību gada noslēgumam izvēlējāmies rīkot pasākumu “Tūrisma diena 2017”. Šajā pasākumā otrā kursa audzēkņi izveidoja pirmā kursa audzēkņiem dažādas interesantas aktivitātes saistītas ar aktīvo tūrismu.

Pirmais uzdevums bija sadalīt pirmo kursu četrās komandās. Pēc tam komandām bija jāorientējas no Staiceles centra līdz Karogu karjeram. Pa ceļam komandām tika iedots uzdevums- atrast un savākt 10 ārstniecības augus un kokus, pēc tam uzrakstīt, kam tos izmanto un kā tos sauc.

Otrais uzdevums bija “Indiāņu taka”, kurā dalībniekiem kopēji bija jāveic trase, kas bija izveidota no virvēm, kas nostiprinātas no koka uz koku, veidojot sarežģītu, grūti pārvaramu taku, kas pārbaudīja komandu saliedētību un līdzsvara izjūtu.

Trešais uzdevums bija desmit minūšu laikā uzsliet telteni. Šis uzdevums pārsteidzošā kārtā sagādāja jauniešiem grūtības. Bet visas komandas iekļāvās laikā.

Ceturtais uzdevums bija “Mistiskā soma”. Šajā uzdevumā bija jāatpazīst lietas, kas saliktas somā, tās neredzot .

Piektais uzdevums bija “Šaušana”. Šajā uzdevumā komandām no guļus stāvokļa bija jāsašauj metāla bundžas.

Sestais uzdevums bija “Ugunskurs”- šajā uzdevumā bija jāiekurina ugunskurs ar vienu sērkociņu un jāpārdedzina striķis, turot to 50 cm attālumā no ugunskura pēc iespējas ātrāk.

Pasākuma noslēguma daļā kopā ēdām pašu gatavoto zupu, kā arī apbalvošanas ceremonijā izdalījām visus apbalvojumus tiem sportistiem, kas mācību gada un pasākuma laikā bija tos nopelnījuši. Kā arī otrā kursa audzēkņi saņēma sekmju grāmatiņas, jo viņiem mācību gads jau ir beidzies. Pirmā kursa audzēkņiem ir palicis vēl pavisam maz līdz finišam, tāpēc novēlam pirmā kursa audzēkņiem izturību un labas atzīmes eksāmenā.

 

Sagatavoja:  Linda Broka

Smaidini-12

Jaunums

SSPV ir skola radošiem, aktīviem un sportiskiem jauniešiem. Mūsu skolas jaunieši ārpus mācībām katrs nodarbojas ar savu sportu, un skola ir lepna par saviem jauniešiem un viņu sasniegumiem. Mājas lapā ziņu sadaļā katru mēnesi tiks izveidots raksts ar jauniešiem, kas šī mēneša laikā ir kaut kur piedalījušies un sasnieguši kaut ko. Šis mēneša sasniegumu raksts tiks veidots, lai skola varētu parādīt cik daudzpusīgi ir mūsu jaunieši un cik ļoti skola viņus atbalsta.

Linda Broka

IMG_0515

Vidzemes kauss futbolā

26.04.2017. Staicelē norisinājās Vidzemes kauss futbolā, kura galvenais organizators bija Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas skolēns Markuss Keišs. Šis bija viņa pirmais organizētais pasākums. Viņš neiztika arī bez palīgiem. Katram skolēnam bija iedalīts kāds konkrēts uzdevums. Divi zēni (Daniels Lazdiņš un Dairis Vārsbergs) bija galvenie tiesneši šajās sacensībās, viņiem bija ļoti nozīmīgs darbs visas spēles garumā, jo bija jāatrodas uz laukuma visu laiku, un jāseko līdzi spēles gaitai. Daniels Šležs palīdzēja apkopot rezultātu, Kristiāna pildīja fotogrāfa darbu, Kristers Cābelis bija mediķis un Aivars Daņīlovs lika mūziku. Kā jau katrās sacensībās pirmā vieta ieguva kausu. Markuss bija kārtīgi pacenties, lai pasākums būtu izdevies un visiem sagādātu prieku.

Sagatavoja: Kristiāna Innusa

 

4 Gērptuves duš

Atvērto durvju diena

21.05.2017. mūsu skola vēra durvis jauniešiem, kuri domā vai arī jau ir izlēmuši, ka mācīsies SSPV. 

Šogad iepazīt mūsu skolu ieradās 7 jaunieši un viņu vecāki. 
Sākām atvērto durvju dienu ar ieskatu mūsu skolas dzīvē un mūsu mācību darbā ar prezentāciju, kuru veidoja skolēni paši. 
Pēc prezentācijas devāmies izrādīt topošajiem skolēniem Staiceles vidusskolu, jo daļa mācību stundu notiek Staiceles vidusskolas klasēs. Tālāk devāmies uz jauniešu centru “Čempiņš”, kurā trešdienu pēcpusdienās notiek galda spēļu nodarbības un piektdienās –  valsts aizsardzības mācība. Pēc tam devāmies gardās pusdienās uz Lībiešu muzeju “Pivalind”, kur mūs saimnieces sagaidīja ar garšīgu putru, dzērieniem un saldo ēdienu. Pie pusdienu galda jaunieši sapazinās viens ar otru un jau varēja justies ērti viens ar otru un citu kursu pārstāvjiem, kā arī vecākiem bija iespēja uzzināt visu, kas viņiem interesē  saistībā ar skolas dzīvi. 
Paldies visiem, kas ieradās! Ceram, ka nākošajā mācību gadā pievienosieties mūsu ģimenei un bagātināsiet mūsu kolektīvu.
Sagatavoja: Linda Broka
IMG_0459

Superkausa izcīņa telpu futbolā

23.04.2017. Limbažu Sporta hallē norisinājās Superkausa izcīņa telpu futbolā. Mūsu puišiem (Danielam Šležam, Markam Zāmuelam, Aivaram Daņīlovam, Gvido Čipatam, Ričardam Stepanovam, Daniilam Skopenko, Žanueļam Skopenko, Kristeram Cābelim un Dairim Vārsbergam) bija ļoti saspringtas spēles. Ņemot vērā, ka sabraukumos mūsu puiši ieguva 4. vietu, viņi šajā Superkausā lieliski sevi pierādīja iegūstot godpilno 1. vietu, izcīnot kausu. Lai iegūtu 1. vietu puišiem nācās smagi piepūlēties, jo spēles bija ļoti saspringtas. Pirmajā spēlē mūsu puiši uzvarēja Everton komandu ar 2:1, otrajā spēlē pret Ceriņiem bija saspringta spēle, kas beidzās ar rezultātu 1:0 mūsu puišu labā. Trešā spēle pret IMPAR komandu bija vissaspringtākā, tāpēc ka puišiem vajadzēja nopietni piepūlēties, lai uzveiktu šo komandu, jo IMPAR komanda bija mums priekšā ar rezultātu 2:0, bet mūsu puiši nenolaida galvas un pēdējās minūtēs izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2, šī spēle izšķīra to, vai puiši iegūs 1. vietu, un viņi to izcīnīja. Uzvaru puiši nosvinēja kafejnīcā. Mēs visi ļoti lepojamies ar puišiem, jo viņi pierādīja to, ka arī mēs varam ļoti labi nostartēt. 

Sagatavoja:  Kristiāna Innusa

Armands-Puce

Aprīlī

Tikšanās ar Sporta žurnālistu Armandu Puči

05.04.2017.  Staiceles bibliotēkā mūs gaidīja ļoti interesants viesis, kas vēlējās ne tikai, lai mēs viņu uzklausam, bet viņš vēlējās uzklausīt arī mūs. Šis viesis bija sporta žurnālists, rakstnieks, sporta fotogrāfs un uzņēmējs Armands Puče.

   Kad gājām uz lekciju, iespējams, bijām gaidījuši šo sarunu saistītu ar viņu pašu un viņa profesionālo darbību, bet viņš mums vairāk lika pievērst uzmanību, cik svarīga ir ģimene un atbalsts no tuvākajiem. Viņš mums stāstīja par savām grāmatām, stāstīja par to, ka sportistiem ir grūti, kā viņi savas dzīves pavada treniņu nometnēs, prom no saviem tuvākajiem utt..  Protams, arī mums ļoti interesēja viņa profesionālā darbība kā sporta žurnālistam un “Overtime” sporta raidījuma vadītājam, tapēc uzdevām dažādus jautājumus par viņa darbību šajās jomās, kā arī apspriedām dažus pēdējos skandālus sportā.
Bija ļoti interesanti paklausīties viņa pieredzēs, jo Armands Puče ir ļoti piezemēta bet harizmātiska persona, kas jebkuru var iedvesmot. Gaidām nākamo viņa apciemojumu!
Sagatavoja Linda Broka