50654355-491f-436a-9bc5-3f278a2de757

Simtgades stipendija- Lailai Ozolai

Simtgades izcilnieka pateicību un stipendiju 500 eiro apmērā šogad piešķīra arī Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas absolventei Lailai Ozolai. Pateicību parakstījusi Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska un finanšu ministrs Jānis Reirs.

Sagatavoja: Ausma Kalniņa

50654355-491f-436a-9bc5-3f278a2de757

10.07.2018. 100 stundas futbolam (8)

Festivāls “100 stundas futbolā” 2019

Šī gada 14.jūnijā Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles sporta profesionālās vidusskolas audzēkņi, atklāja festivālu 100 stundas futbolā. Festivāli atklāja ar spēli 100 stārķēni pret Jaunzemu  ģimeni. Diena turpinājās ar Brīvdabas kino, kurā dalībnieki varēja uzzināt Latvijas futbola federācijas prezidenta Kaspara Gorkša karjeras gājumu. Šajā dienā papildus arī norisinājās Nakts orientēšanās pa Staiceles apkārtni, kurā piedalījās 17 aktīvākie dalībnieki. Nakts orientēšanās  uzvarētāja bija staiceliete Sāra Samanta Tīriņa.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

15.jūnijā audzēkņi bija sagatavojuši aktivitātes, kuru laikā dalībnieki  varēja iepazīt netradicionālo futbola spēļu veidus. Tādas spēles kā- Futbolgolfs, Vārti mērķī, Milžu futbols. Dienas gaitā norisinājās arī Ģimeņu futbols, kurā piedalījās 4 komandas. Šajā aktivitātē cīnijās ģimenes, uzvaru ieguva komada Labākie. Aktivitātē Ģimeņu futbols piedalījās ģimenes no Ādažiem, kas pierādīja viņu aktīvo dzīves veidu. Ar šo futbola cīņu diena noslēdzās.

16.jūnijā dienas programmā tika iekļauti dažādi netradicionālie futbola veidi- Futbolgolfs, Vārti mērķī, Tālredzīgais futbolists, Kartupeļfutbols. Kaut arī šajā dienā bija mazs dalībnieku skaits, tie bija aktīvākie un jautrākie no visiem. Dalībniekiem vissvairāk patika apmeklēt Futbolgolfu.

17.jūnijā notika Radošā darbnīca. Dalībniekiem bija jāveido plakāti ar saukļiem, kurā sauklis bija saistīts ar spēli, kas norisināsies Jāņos- Ziemeļi pret Dienvidiem.

18.jūnijā svinīgi noslēdzām festivālu 100 stundas futbolā.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Sagatavoja: Ričards Stepanovs

Foto: Dāniels Ķīkulis

images

Stipro skrējiens Staicelē

28.maijā Staicelē norisinājās Stipro skrējiens 2019. Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas audzēkņi iesaistījās skrējiena organizēšanā un tiesāšanā kopā ar skolotāju Vizmu Tiltiņu.

Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Spota profesionālās vidusskolas 1. un 3. kursa audzēkņi piedalījās Stipro skrējienā, lai noskaidrotu vai paši ir spējīgi pārvarēt grūtos trases šķēršļus. Priecājamies par audzēkņu labajiem rezultātiem:

Pieaugušo grupā sieviešu konkurencē 1.vietu ieguva Zane Konstantinova (Staicele), 2. vietā – Indra Celmiņa (Ungurpils) un 3.vietā – Ingūna Staģe (Staicele). Vīriešu konkurencē 1. vietu ieguva Dairis Vāsbergs (SSPV), 2. vietā ierindojās Adrians Šveics (SSPV) un 3. vietu ieguva Daniels Šležs (SSPV).

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Sagatavoja: Anda Timermane

 

 

 

 

thinkstock-microphone-20140623

Vokālistu koncertā Staicelē

20.maijā Staiceles kultūras namā norisinājās Staiceles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu koncerts vokālistiem.

Arī mūsu skolas 1. un 3. kursa audzēkņi apmeklēja koncertu, kurā savus priekšnesumus sniedza gan paši mazākie, gan lielākie mūzikas skolas audzēkņi.

Sakām paldies Staiceles Mūzikas un mākslas skolas pedagogiem un direktorei par fantastiskajiem koncertiem visu mācību gadu garumā.

Sagatavoja: Anda Timermane

7934-13-11-17-citats_2

Lepojamies!

30. aprīlī  Lāņos norisinājās ikgadējais Pavasara kross, kurā startēja arī Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas 3. kursa audzēknis Dairis Vārsbergs.

Priecājamies un esam lepni par Dairi ar iegūto 2. vietu!

3b3c7fc3-ba52-42ed-b902-c61ab9c557a2

Sagatavoja: Anda Timermane